CZY ARCHIWUM MOŻE MIEĆ SWÓJ STYL?

Gdy myślimy o archiwum, najczęściej wyobrażamy sobie ciemne, zakurzone pomieszczenie. Znajdują się w nim ogromne regały, na których zgromadzono kartony, teczki i segregatory. Nikt nie lubi się tam wybierać, ponieważ miejsce nie należy do najbardziej przyjemnych, a odnalezienie potrzebnych akt jest czasochłonne. W wielu miejscach to zastana rzeczywistość. Warto jednak sprawić, aby stała się przeszłością, o której szybko zapomnimy.

JASNE I SCHLUDNE

Archiwum nie musi być pomieszczeniem, o którym krążą legendy związane z duchami. Planując cały wystrój firmy, pamiętaj i o tym pomieszczeniu. Co prawda – dobrze, gdy w archiwum nie ma okien. W ten sposób chronimy jego zawartość przed promieniami słonecznymi. Nie oznacza to jednak, że pomieszczenie to ma być ciemne i straszne. Pomyśl o kolorowych ścianach i porządnym oświetleniu. Dodaj do tego wygodne krzesła oraz stoły, przy których będzie można przejrzeć zawartość teczek. Pilnuj tego, aby archiwum było regularnie sprzątane. Najważniejszą częścią pomieszczenia są jednak regały do archiwum.

PRAKTYCYZM I ELEGANCJA

Regały w archiwum nie muszą przypominać tych, w wielkich halach magazynowych. W dzisiejszych czasach, dostępne są takie, które nie dość, że są eleganckie, to jeszcze nie zajmują wiele miejsca. Nawet w najmniejszych pomieszczeniach świetnie sprawdzą się metalowe regały przesuwne. Wyposażone są one w specjalny system przesuwania mebli tak, aby nie sprawiał on problemu nikomu. Nie trzeba być osobą silną, aby móc dostać się do zawartości wybranej szafki. Co ważne regały, które pozostają zamknięte chronią dokumenty przed kurzem oraz światłem. To ogromna zaleta, ponieważ nie musisz umieszczać archiwum w piwnicy. Dzięki temu rozwiązaniu możesz zaaranżować je nawet w pomieszczeniach z bardzo dużymi oknami.

MOŻE BYĆ JESZCZE BARDZIEJ NOWOCZEŚNIE

Tradycyjne regały przesuwne posiadają taki system, który wymaga od człowieka włożenia pracy w ich odsuwanie. Nie jest to co prawda ciężka fizyczna praca, ale jeśli dostępne jest ułatwienie – to dlaczego z niego nie skorzystać? Na rynku dostępne są już regały z silnikami elektrycznymi. Wystarczy podejść do panelu, wybrać konkretne zbiory, których potrzebujemy. Po chwili regały same zaczną rozsuwać się, prezentując potrzebną zawartość. Meble te posiadają wbudowane czujniki, dzięki czemu zawsze wiedzą, w którym momencie zakończyć rozsuwanie i zsuwanie.

Zapraszamy do sklepu Lobby Meble, w którym znajdziesz najnowocześniejsze rozwiązania do Twojego archiwum. W naszej ofercie znajdują się najwyższej klasy regały przesuwne. Nasi wykwalifikowani pracownicy pomogą Ci w wybraniu tych najlepszych do Twojej firmy. Pomogą Ci również w zaplanowaniu ustawienia mebli i wyjaśnią, jak działa mechanizm ich przesuwania. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszym asortymentem.

Przemysł