Dieta pudełkowa– nowy sposób na życie

dieta pudełkowa

W ciągu ostatnich kilku lat coraz większą popularnością cieszą się usługi, które pozwalają nam ograniczyć w życiu czynności, na jakie po prostu nie mamy czasu. Coraz więcej osób decyduje się na długoterminowy wynajem samochodu, co zdejmuje z nas obowiązki związane z opłatami za serwis czy wymianą opon. Jeździmy, dopóki samochód na się nie znudzi. Poszukujemy również sprzętów ułatwiających obowiązki domowe – zmywarka na Wi-Fi czy pralka, którą możemy zdalnie uruchomić będąc jeszcze w pracy, znacznie zmienia domowe życie. Coraz częściej zdarza się, że nie mamy czasu również na gotowanie i stawiamy na jedzenie na dowóz. Niestety większość takich potraw jest po prostu niezdrowa, kaloryczna a często też bardzo droga. Co więcej, nie zawsze możemy zamówić sobie śniadanie. Z pomocą dla takich osób wyszły firmy, oferujące swoim klientom zdrowy catering.

 

Dietetyczny catering dla zabieganych

 

Pęd życia, nadgodziny pracy w biurowcach spowodowały, że czas jaki pozostaje nam na codzienne życie jest bardzo ograniczony. Często nie mamy ani czasu, ani ochoty na gotowanie, które wiąże się również z wizytami w sklepie. Musimy poświecić również czas na przygotowanie odpowiedniej listy zakupów. Co więcej, zdrowe, odpowiedzialne odżywianie wymaga również sprawdzanie składu produktów, których używamy. Dlatego dla wszystkich zabieganych powstała dieta pudełkowa.

zdrowy catering

Weganie, wegetarianie i fani tradycyjnego menu

 

W Fit Apetit, firmie oferującej zdrowy catering w Toruniu, Łodzi, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie i Trójmieście każdy znajdzie coś dla siebie. To idealna opcja dla tych, którzy zdecydowali się na wyeliminowanie ze swojej diety mięsa albo wszystkich produktów zwierzęcych. Dzięki najlepszym szefom kuchni, przygotowującym posiłki w oparciu o wiedzę i rady dietetyka klinicznego, catering wegetariańskii catering wegański od Fit Apetit dostarcza wszystkich witamin i mikroelementów potrzebnych do zbilansowanej i zdrowej diety.

 

Coś dla chcących zrzucić kilogramy!

 

W Fit Apetit dietetyczny catering świetnie nadaje się jako baza do zmodyfikowania diety pod utratę zbędnych kilogramów! Posiłki, które znajdują się w boxach, szykowane są na sposób restauracyjny. Znaleźć można w nich wiele potraw z różnych zakątków świata, przyrządzonych od podstaw, bez dodatków i ulepszaczy. Pakiet SlimFit to świetny wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą kondycję i świetną sylwetkę! Pakiet Low Carb pozwoli z kolei ograniczyć białka i rozpocząć odchudzanie bez konieczności głodowania.