Rzeczy niezbędne w szafie młodego nastolatka

sklep z ubraniami dla dzieci

Moda dziecięca

Nie tylko dorośli zwracają baczną uwagę na to w co się ubierają. Najpierw to rodzice mają za zadanie dopilnować, by ich dzieci były ubrane stosownie do okazji, warunków atmosferycznych,wieku i rozmiaru. Pragną też, by ich dziecko wyglądało również ładnie.

O ile z najmłodszymi to właśnie rodzic ma decydujące zdanie, o tyle z wiekiem dzieci nabierają własnej indywidualności, gustu, upodobań. Często kompletnie odmienne od tych rodziców.

Moda dziecięca często stanowi odbicie trendów panujących w modzie dla dorosłych. Do tego cechuje ją wygoda i funkcjonalność. U młodszych dzieci, oprócz bezpiecznych, klasycznych wzorów królują motywy z najpopularniejszych bajek, u starszych dochodzą odniesienia do bieżących popularnych tendencji w muzyce, filmie, etc. Moda nastolatków to już ogromne pole do popisu. W poszanowaniu osobowości naszego dziecka i jego prawa do samodecydowania, rodzice jednak wciąż czuwają nad tym, by było ono ubrane adekwatnie do wieku i otoczenia.

moda dla dzieci

W co wyposażyć szafę juniora?

 

Dopóki wpływ rodzica na zawartość szafy dziecka jest jeszcze dość istotny, warto, choćby w porozumieniu z nim, skupić się na ubraniach pięknych, uniwersalnych i wygodnych. Młody nastolatek, czyli dziecko w wieku 11-14 lat z przyjemnością bierze udział w ich kompletowaniu.

W każdej garderobie, niezależnie od płci posiadacza, muszą znaleźć się koszulki z krótkim i długim rękawem, spodnie i bluzy, spodnie dresowe, a dla dziewcząt dodatkowo sukienki, spódniczki i leginsy. Muszą to być rzeczy, w których dziecko bez problemu pójdzie do szkoły, wyjdzie na dwór z koleżankami czy kolegami ale też coś na szczególne okazje. Wszystko to powinno być tak dobrane, by dziecko dobrze się w tym czuło. Odzież bardzo często odzwierciedla charakter osoby, która ją nosi oraz jej aktualny nastrój.

W sieciówkach odzieżowych królują przeróżne wzory i kolory, zawsze zgodne z obowiązującymi trendami. Warto jednak też przyjrzeć się rzeczom bardziej uniwersalnym, które nie wyjdą z mody wraz z kolejnym sezonem, nie każde dziecko też ślepo podąża za trendami, stawiając raczej na komfort użytkowania.

 

Ubrania dla dzieci – wygoda i charakter

Oprócz wspomnianych już sieciówek, na rynku istnieje wiele innych producentów oferujących rzeczy nieco inne niż spotkać można na każdym rogu. Sklep z ubraniami dla dzieci i młodszych nastolatkówMyBasic oferuje sprzedaż internetową odzieży z wysokiej jakości materiałów. To sprawdzone proste i eleganckie fasony, które na pewno nie wyjdą z mody przez długi czas. Klienci nie znajdą tu krzykliwego wzornictwa i budzących wątpliwość krojów i długości. MyBasic stawia na świetnego gatunku jednolite materiały o pięknych, nasyconych kolorach. Wszystkie elementy garderoby można łączyć w oryginalne zestawy, które będą prezentować się nietuzinkowo na tle innych. Przy zakupie niewielu ubrań można stworzyć wiele kompozycji na różne okazje. Co istotne dla rodziców, ceny są atrakcyjne, zakupy nie nadwyrężą więc niebezpiecznie ich portfela