Oryginalna atrakcja na wesele i event

Organizatorzy rozmaitych eventów wciąż poszukują interesujących atrakcji, które sprawią, że event będzie jeszcze bardziej udany. Czy to impreza prywatna (wesele,  rocznica ślubu, itp) czy event firmowy, zawsze sprawdza się jedna atrakcja: karykatury na żywo. Radzimy, na co zwrócić uwagę, poszukując najlepszego karykaturzysty na event.

Karykatury na żywo – wciąż rzadkość

Dlaczego jeszcze o tej atrakcji nie słyszałeś? Bo to wciąż usługa wyjątkowa i rzadko spotykana. To sprawia, że karykaturzystów eventowych, w dodatku takich, którzy gwarantują najwyższy poziom usługi, jest w Polsce znacznie mniej, niż sądzisz. Tym bardziej, aby nie było rozczarowania, lepiej nie zatrudniać przypadkowego plastyka mającego okazyjnie niskie stawki  tylko dlatego, że mieszka blisko miejscowości, w której będzie impreza.

Rysowanie karykatur na żywo: http://karykatury.com/karykaturzysta-na-wesele-info/

Jeśli dysponujesz małą kwotą i zdecydujesz się zatrudnić amatora, nie będziesz dobrze wspominać takiej współpracy. Gdy ktoś nie umie rysować, uczestnicy eventu natychmiast to zauważą i nie będą mieli ochoty na kiepską karykaturę. Coś, co miało być atrakcją okaże się rozczarowaniem.

Żeby atrakcja była najlepsza

Jest kilka ważnych spraw, które należy brać pod uwagę, gdy wpadłeś na pomysł zatrudnienia karykaturzysty na wesele lub firmowy event. O tym mówi w wywiadach oraz pisze na blogu Karykatury.com Szczepan Sadurski. Ten sam, którego rysunki od wielu znasz z prasy ogólnopolskiej i ten sam, o którym piszą, że jest jednym z najszybszych karykaturzystów świata.

Jedno jest pewne: tego rodzaju rzadką atrakcję (szczególnie jeśli chodzi o uroczystość weselną) należy  planować z jak największym wyprzedzeniem. Pamiętaj, że tego samego dnia (a już na pewno w weekendy) odbywa się w Polsce nie tylko twoja impreza.

Jeśli planujesz atrakcję, którą jest rysowanie karykatur na żywo, odwiedź popularny serwis: Karykatury.com.